طراحی ماکت ویلا

طراحی ماکت ویلا

طراحی ماکت ویلا

طراحی ماکت ویلا

طراحی ماکت ویلا یکی از زیبا ترین و خاص ترین پروژه های مجموعه بود که در این پروژه تمای سعی تیم طراحی و ساخت ماکت بر این بود که ماکت کاملا شبیه به سازه اصلی باشد.

در ساخت این ماکت از بهترین وسایل ساخت ماکت استفاده شده است تا ماکت نهایی کاملا با کیفیت باشد و طول عمر بیشتری نیز داشته باشد همچنین برای چسباندن بخش های مختلف ماکت از چسب هایی با توان فوق العاده بالا استفاده شده تا قطعات به آسانی از یکدیگر جدا نشوند.

تیم طراحی و ساخت ماکت رسانه هنر آریا پس از بازدید از سازه اصلی و بررسی نقشه ساختمان شروع به تهیه متریال و اتود اولیه کردند و پس از اتمام مرحله اول یک طرح کلی اجرا شد و مجدد برای انجام جزئیات و رعایت ظرافت طرح از ویلا بازدید به عمل آوردند.

پس از طی این مراحل ماکت نهایی ویلا با تمام جزئیات مانند سنگ ها، درختان، سنگ فرش ها، استخر، شیشه ها و … کاملا بر اساس طرح اصلی طراحی و ساخته شد.

در طراحی ماکت مقیاس با توجه به مساحت سازه اصلی و جزئیات طرح انتخاب می‌شود؛ این پروژه با مقیاس ۱/۱۲۵ اجرا شده است.

مجموعه ما یکی از برترین شرکت های طراحی ماکت در تهران است که می‌توانید سفارش ماکت خود را به تیم متخصص ما بسپارید و بهترین نتیجه را مشاهده کنید.

در صورت نیاز به مشاوره از طریق شماره تماس‌ها با ما در ارتباط باشید و همچنین می‌توانید سایر نمونه کارهای ماکت سازی ما را در صفحه ماکت ها مشاهده نمایید.