استرابورد تبلیغاتی چیست؟

استرابورد تبلیغاتی چیست؟

استرابورد تبلیغاتی موضوع این هفته رسانه هنر آریا است که به طور کامل به معرفی، کاربرد، اجزا، مزایا و … آن می‌پردازیم؛ همراه ما باشید.

بسیاری از کسب و کارها و برندهای معروف برای آگاهی‌بخشی، از همه ظرفیت‌های تبلیغات محیطی استفاده می‌کنند، یکی از این ظرفیت‌ها، استفاده از استرابورد است. با توجه به ابعاد مناسب استرابورد تبلیغاتی، دیگر نیازی به صرف هزینه‌های هنگفت بابت سازه‌های تبلیغاتی بزرگ نیست، به همین دلیل با توجه به ویژگی‌هایی که استرابورد تبلیغاتی دارد بسیاری از کسب و کارها، از این سازه استفاده می‌کنند.

در این مطلب از رسانه هنر آریا به بررسی کامل استرابورد و ویژگی‌های آن می‌پردازیم تا بتوانید با آگاهی کامل، از این سبک تبلیغات محیطی استفاده کنید.

استرابورد تبلیغاتی

یکی از ویژگی‌ها و نقاط قوت استرابورد تبلیغاتی، سایز مناسب و همینطور قابل حمل بودن این سازه نسب به سایر رقبای خود مانند بیلبورد است، این سازه به استند تبلیغاتی ایستا معروف است که می‌تواند بهترین انتخاب برای انجام تبلیغات محیطی شما باشد، با توجه به ابعاد مناسب استرابورد تبلیغاتی و همینطور هزینه پایین، می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن، پیام تبلیغاتی برند خود را در معرض دید مردم قرار دهید.

اگر به تازگی کسب و کار خود را شروع کرده‌اید و قصد دارید که تبلیغات محیطی خود را به اصولی‌ترین شکل ممکن انجام دهید رسانه هنر آریا در طراحی و اجاره استرابورد تبلیغاتی اختصاصی، بهترین خدمات را به شما ارائه می‌دهد.

کاربرد استرابورد

در دنیای امروز، تبلیغات اصولی و متناسب با پرسونای مخاطب، می‌تواند باعث تمایز برند شما از رقبا شود، به همین دلیل استفاده از استرابورد برای آشنایی مردم با برند شما بسیار حیاتی است. با توجه به دغدغه ذهنی بسیاری از مردم، باید در کمترین زمان ممکن پیام تبلیغاتی خود را به مخاطب القا کنید، به همین دلیل استفاده از استرابورد تبلیغاتی بهترین گزینه برای شما است.

شما می‌توانید با صرف هزینه پایین نسبت به بیلبوردها، تبلیغات خود را در معرض نمایش قرار دهید، این سازه‌های تبلیغاتی برای برای اطلاع رسانی تخفیف‌های مناسبتی فوق العاده مناسب هستند، البته برای بازدهی بهتر، باید در محیط مناسبی هم نصب شوند.

اجزای استرابورد

برای اینکه بتوانید استرابورد تبلیغاتی را بهتر درک کنید به بیان توضیحات جامع درباره اجزای آن می‌پردازیم، این سازه‌ها داری بخش‌های اصلی و فرعی هستند که بخش اصلی آن شامل محور افقی، محور عمودی و پایه است، به صورت کلی، اجزای استرابورد تبلیغاتی شامل موارد زیر است:

  • ستون اصلی: مهم‌ترین قسمت استرابورد، ستون یا پایه است که وظیفه اصلی استحکام این سازه را به عهده دارد.
  • محور عمودی: این محور، وظیفه نگهداری و حفاظت از بنر را به عهده دارد و بر خلاف محور افقی، قابلیت تحرک ندارد.
  • بنر استرابورد: بنر استفاده شده در استرابورد، حاوی پیام تبلیغاتی و هویت برند شما است که باید کوتاه و در عین حال پر معنی باشد، برای اینکه در شب نیز نمای جذابی داشته باشد از پروژکتور هایی برای جذابیت و دیده شدن استرابورد استفاده می‌شود.
  • کف استرابورد: این قسمت از استرابورد تبلیغاتی به زمین متصل می‌شود که به همراه ستون اصلی، باعث استحکام بالای سازه می‌شود.

ابعاد استرابورد

به طور کلی، ابعاد این سازه تنوع بالایی دارد ولی طبق تجربه ما بهترین ابعادی که می‌توانید استفاده کنید و بازخورد بهتری بگیرید ابعاد ۴*۳ است، باید به این سایز، حاشیه‌های بنر را اضافه کنید. ارتفاع استاندارد برای استفاده از استرابورد، ۶ متر است که دید بالایی برای مخاطبان هدف شما دارد. همچنین برای تقویت استحکام سازه، از گیره‌هایی در اطراف بنر استفاده می‌شود، از دیگر کاربردهای این گیره‌ها می‌توان به جلوگیری از چروک شدن بنر اشاره کرد.

مزایای اجاره استرابورد

تا اینجای نوشتار استرابورد تبلیغاتی چیست با جزئیات این سازه آشنا شدیم، در این قسمت به صورت کامل مزایای استفاده از استرابورد و تاثیر آن در کسب و کار شما را بررسی می‌کنیم تا بتوانید تصمیم قطعی خود را برای استفاده از این سازه اتخاذ کنید.

امکان استفاده از استرابورد در فضاهای مختلف

همانطور که در ابتدا اشاره کردیم، یکی از ویژگی‌های استرابورد، ابعاد کوچک و مناسب آن است و به همین دلیل می‌توانید در همه فضاها از آن استفاده کنید، ممکن است که در یک محیط امکان استفاده از بیلبورد وجود نداشته باشد که در این صورت، استرابورد بهترین گزینه است.

مناسب برای فضای شهری

با توجه به اینکه طرح‌های استفاده در استرابورد ها، بسیار جذاب و خاص هستند، این موضوع می‌تواند جذابیت بیشتر به فضای شهر ببخشد، شما می‌توانید طرح‌های تبلیغاتی خود را متناسب با نمادهای هر محیطی ترکیب کنید، به همین دلیل نیاز است که از مشاور تبلیغاتی حرفه‌ای استفاده کرده تا بهترین طرح و نماد را برای برند خود استفاده کنید.

گستردگی و تعداد بالا

با توجه به هزینه مناسب استرابورد تبلیغاتی، می‌توانید گستردگی بالای تبلیغات را در همه فضای شهر در برنامه خود قرار دهید، در این صورت بهترین بازدهی را دریافت خواهید کرد.

قیمت مناسب استرابورد تبلیغاتی

اگر کسب و کار خود را به تازگی راه اندازی کرده اید یا قصد دارید که بودجه تبلیغات را به بهترین شکل ممکن مدیریت کنید، استفاده از استرابورد بهترین انتخاب است.

قیمت اجاره استرابورد

نمی‌توان هزینه یکسانی را برای اجاره استرابورد بیان کرد، هزینه نهایی به عوامل مختلفی مانند محل قرارگیری، میزان رفت و آمد آن منطقه و … متفاوت است ولی آن چیزی که اهمیت دارد، هزینه پایین این سازه‌ها نسبت به بیلبورد است که می‌تواند باعث صرفه جویی در هزینه‌های شما شود.

تفاوت بیلبورد و استرابورد

یکی از مهم‌ترین تفاوت این دو نوع سازه تبلیغاتی، مربوط به ابعاد آن‌ها است، با توجه به اینکه بیلبوردها دارای ابعاد بزرگتری هستند به همین دلیل هزینه بالاتری هم باید بپردازید، برای نصب استرابورد می‌توانید در فضاهای مختلف و همینطور ابعاد کوچکتری استفاده کنید. یکی دیگر از تفاوت‌های بیلبورد و استرابورد، شکل ظاهری است، بیلبورد به صورت افقی و استرابورد به شکل عمودی استفاده می‌شود. همچنین برای نصب استرابورد، نیاز به فضای کمتری نسبت به بیلبورد است.

اجاره استرابورد تبلیغاتی

در این قسمت از بررسی استرابورد تبلیغاتی، به موضوع مهمی می‌پردازیم و آن هم توجه به نحوه اجاره و اجرای این سازه‌ها برای تبلیغات شما است، مجموعه رسانه هنر آریا که از سال ۱۳۸۰ فعالیت خود را در زمینه تبلیغات محیطی، ماکت‎‌های حرفه‌ای معماری و ماکت‌های تبلیغاتی سه بعدی آغاز کرده، می‌تواند بهترین مشاور در زمینه تبلیغات محیطی کسب و کار شما باشد، ما از صفر تا صد پروژه تبلیغات محیطی شما را بر اساس نیاز کسب و کار و همینطور جامعه هدف شما، برنامه‌ریزی می‌کنیم تا بهترین نتیجه را از تبلیغات خود بگیرید.

اگر به مشاور تبلیغات با تجربه و حرفه‌ای نیاز دارید همین حالا از طریق راه‌های ارتباطی با رسانه هنر آریا در ارتباط باشید تا از مشاوره اختصاصی و رایگان ما بهره مند شوید، توجه داشته باشید استفاده از خدمات مجموعه ما، وجه تمایز شما با سایر رقبا است، پس فرصت را از دست ندهید و همین الان اقدام کنید.

دیدگاهتان را بنویسید